Architekt wnętrz – Bydgoszcz

Potrafimy zamieniać wizje i wyobrażenia w realne projekty. Jako architekci wnętrz zajmujemy się projektowaniem barów, biur, domów, hoteli i restauracji. Działamy w całej Polsce, odwiedzając też Bydgoszcz, ponieważ także stamtąd otrzymujemy wiadomości z tytułem „Szukam architekta do domu”. Naszą specjalnością jest aranżacja wnętrz, ale równie chętnie wykonujemy też projektowanie domów oraz projektowanie biur i restauracji.

Największym wyzwaniem jest zawsze projektowanie wnętrz publicznych, ponieważ musi ono łączyć założenia inwestora, godząc przy tym funkcjonalność, design, identyfikację marki i ewentualne ograniczenia techniczne przestrzeni.

Wykonujemy także projekty wnętrz domów. Umiemy m.in. wykorzystywać automatykę domową, a więc najrozmaitsze czujniki i systemy sterowania, wyręczające mieszkańców w wielu czynnościach, umilające zamieszkanie i zwiększające bezpieczeństwo. Każde wnętrze to praca nad urzeczywistnieniem marzeń i wizji jakie skrywane są w głowach naszych Klientów. To ich chęć realizacji tych wyobrażeń staje się pierwszym krokiem w procesie projektowym. To jakie wnętrze stworzymy, jest bardzo często w równej mierze wynikiem pracy każdej ze stron. Projekt to czysty wynik synergii jaka powstaje pomiędzy architektem a Klientem czy Inwestorem.

Na zlecenie Klienta zajmujemy się także wykonawstwem i nadzorem.