LICZBY MÓWIĄ
SAME ZA SIEBIE

Satysfakcja

Tylu z naszych Klientów rekomenduje nasze usługi projektowe swoim znajomym. Co oznacza, że 9 na 10 z nich jest w pełni zadowolonych z jakości usług naszej pracowni architektonicznej i dlatego poleca nas dalej.

Klienci

Zaliczają się do nich zarówno osoby prywatne jak i firmy. Ponad 95% naszych klientów powraca do nas w przeciągu 4 lat od pierwszej realizacji. Dla wielu zrealizowaliśmy co najmniej 3 projekty architektoniczne.

Projekty

W przeciągu 10 lat istnienia na rynku, stworzyliśmy ponad 290 projektów, które pomimo zmieniających się trendów nie tylko cieszą oko swoich właścicieli, ale przede wszystkich wyróżniają się ogromną funkcjonalnością.

The Space znaczy PRZESTRZEŃ

Tylko od Ciebie zależy, w jakiej przestrzeni chcesz żyć. My, jako doświadczeni projektanci, zrobimy wszystko, by stworzyć aranżację wnętrz, która w pełni odpowiadać będzie Twoim oczekiwaniom. Projektowanie restauracji, domów, biur, barów, hoteli i innych przestrzeni, to nasza pasja. W tworzone przez siebie projekty i aranżacje wnętrz wkładamy serce, wiedzę, umiejętności i wieloletnie doświadczenie. Z przyjemnością, zaprojektujemy także Twoją przestrzeń!

Funkcjonalność i design

Szukam architekta do mieszkania. Znajomy polecił mi waszą firmę, twierdząc, że umiejętnie łączycie funkcjonalność z inspirującym designem… - mniej więcej takimi słowami rozmowę rozpoczyna spora część dzwoniących do nas osób. Nie ma w nich cienia przypadku. Ponad 95% naszych klientów decyduje się na ponowną współpracę z naszym biurem projektowym, jednocześnie polecając nasze projekty swoim znajomym. Nasi architekci wnętrz doskonale wiedzą, jak tworzyć projekty, dbając zarówno o niebanalny wystrój, jak i użyteczność poszczególnych pomieszczeń.

Projekty wnętrz dla wymagających - Warszawa

Nowoczesna architektura wnętrz, oferowana przez The Space, to zarówno luksusowe projekty domów i mieszkań dla klientów indywidualnych, jak i unikatowe rozwiązania architektoniczne dedykowane firmom. Dokładamy wszelkich starań, aby każda nasza aranżacja biura, hotelu czy restauracji, zachwycała swoim niebanalnym charakterem, jednocześnie w umiejętny sposób podkreślając atmosferę danego miejsca.

Nasza wizja

Przez 10 lat działalności, architekci z The Space zaprojektowali ponad 290 projektów i aranżacji, dla najróżniejszych typów wnętrz. Liderem zespołu jest architekt Dorota Maksymowicz. Założycielka pracowni słynie z odważnych i niebanalnych realizacji. Jej projekty wnętrz, pełne ergonomicznych rozwiązań, inteligentnych systemów i gry światłem, łączą w sobie założenia chińskiej nauki Feng Shui, analizy osobowości oraz wielu innych prądów kulturowych, ciesząc się ogromną popularnością zarówno w Warszawie, jak i wielu innych rejonach Polski.

Napisz do nas

Imię *
Mail *
Telefon *
Wiadomość *

* pola obowiązkowe