THE SPACE
OUR MISSION

respecting customers, investment projects, architecture and ourselves, we create...

380 PROJEKTÓW 200 ZADOWOLONYCH KLIENTÓW 13 LAT DOŚWIADCZENIA 1 CEL
O NAS W LICZBACH

Dla naszych Inwestorów

Od 13 lat wspieramy naszych Inwestorów w realizacji ich fascynujących marzeń. Tych prywatnych, gdzie dom czy mieszkanie faktycznie bardzo często stanowi ukoronowanie ciężkiej pracy oraz tych biznesowych gdzie każdy kolejny projekt jest możliwością rozwoju i powiększenia aktywów firmy.

Bez względu na rodzaj Inwestora czy typ projektu przez te lata zebraliśmy ogrom doświadczeń i wiedzy praktycznej odnośnie zarządzania projektami, opracowywania dokumentacji i nadzoru na fazami wykonawczymi i to on są dziś mocną podstawą naszej pracy.

TO WŁAŚNIE MY

Połączenie pasji i doświadczenia

Każda pracy ma sens, tylko i wyłącznie gdy stanowi ona prawdziwą pasję dla jej twórcy. Każdy twórca wie, że pasja to taki szczególny rodzaj emocji i zaangażowania, który bez względu na rodzaj wyzwań powoduje, że zawsze “Mi się chce”. My właśnie tacy jesteśmy, czujemy i myślimy tak samo. Kochamy życie i ludzi bo to dla nich powstają te duże i te całkiem malutkie projekty. Fascynujemy się sztuką, która nadaje formę i walor realizowanym projektom i ciągle pragniemy wiedzy uznając, że stanowi ona podwalinę każdego dobrego projektu.

Projektujemy i myślimy wielowymiarowo – interdyscyplinarnie. Jesteśmy ludźmi i dla nich tworzymy, słuchamy czego potrzebują. Nie narzucamy a raczej sugerujemy. Nie zabiegamy o poklask wszystkich a tylko uśmiech tych konkretnych. Zaś tam gdzie przesuwamy granicę to zawsze tak by można ich było sięgnąć.

WSPARCIE

Tym się właśnie zajmujemy