THE SPACE
O NAS SAMYCH

z szacunkiem do klientów, inwestycji, architektury i nas samych tworzymy ...

510 PROJEKTÓW 324 KLIENTÓW 15 LAT DOŚWIADCZENIA 1 CEL
O NAS W LICZBACH

Dla naszych Inwestorów

Od 15 lat wspieramy naszych Inwestorów w realizacji ich fascynujących marzeń. Tych prywatnych, gdzie dom czy mieszkanie faktycznie bardzo często stanowi ukoronowanie ciężkiej pracy oraz tych biznesowych, gdzie każdy kolejny projekt jest możliwością rozwoju i powiększenia aktywów firmy.

Bez względu na rodzaj Inwestora czy typ projektu, przez te lata zebraliśmy ogrom doświadczeń i wiedzy praktycznej, odnośnie zarządzania projektami, opracowywania dokumentacji i nadzoru nad wykonawstwem i to one są dziś mocną podstawą naszej pracy.

TO WŁAŚNIE MY

Połączenie pasji i doświadczenia

Każda praca ma sens, tylko i wyłącznie gdy stanowi prawdziwą pasję dla jej twórcy. Każdy twórca wie, że pasja to taki szczególny rodzaj emocji i zaangażowania, który bez względu na rodzaj wyzwań powoduje, że zawsze “Mi się chce”. My właśnie tacy jesteśmy, czujemy i myślimy tak samo. Kochamy życie i ludzi, bo to dla nich powstają te duże i te całkiem malutkie projekty. Fascynujemy się sztuką, która nadaje formę i walor realizowanym projektom i ciągle pragniemy wiedzy uznając, że stanowi ona podwalinę każdego dobrego projektu.

Projektujemy i myślimy wielowymiarowo – interdyscyplinarnie. Jesteśmy ludźmi i dla nich tworzymy, słuchamy czego potrzebują. Nie narzucamy, a raczej sugerujemy. Nie zabiegamy o poklask wszystkich, a tylko uśmiech tych konkretnych. Zaś tam, gdzie przesuwamy granicę, to zawsze tak, by można ich było sięgnąć.

WSPARCIE

Tym się właśnie zajmujemy