THE SPACE
NEWSLETTER

Here we share our ideas

Mieszkanie w Kamienicy

ROK : 2021 LOKALIZACJA : Warszawa | Polska KATEGORIA : Mieszkanie ARCHITEKT KREATYWNY : Dorota Maksymowicz WIZUALIZACJE : Wojciech Kwiatkowski

READ MORE

GOLF PARK Rajszew

ROK : 2021 LOKALIZACJA : Rajszew | Polska KATEGORIA : ARCHITEKT KREATYWNY : Witold Skarżyński WIZUALIZACJE : Łukasz Grzesiczak ZESPÓŁ

READ MORE

Mieszkanie na wynajem od dewelopera

Projekt wnętrza mieszkania pod wynajem w jednej z inwestycji łódzkiego dewelopera, firmy DYNAMIX.

READ MORE

Projekt wnętrz mieszkania

Projekt wnętrz mieszkania dla rodziny 2+1. W neutralnym stylu z uwzględnieniem indywidualnych preferencji i przyzwyczajeń.

READ MORE

Apartament dla dwojga

Gdy z mieszkania dla singla przeprowadzacie się do apartamentu, który ma pogodzić potrzeby, dwóch silnych osobowości jednocześnie. Projekt apartamentu dla dwojga z poszanowaniem indywidualnych oczekiwań i gustów każdego z nich.

READ MORE

Apartament “z książką”

Projekt apartamentu w Warszawie to połączenie potrzeb dwóch kochających się osób, których życie toczy się wokół książek, zamiłowania do fantasy i najmniejszego członka rodziny.

READ MORE

Osiedle Przedwiośnie | Warszawa

Projekt osiedla przy ul. Płochocińskiej w Warszawie to zespół siedmiu budynków 3 i 4 kondygnacyjnych połączonych garażem podziemnym. W parterach budynków zlokalizowanych od strony ulicy zaprojektowano lokale usługowe pełniące funkcje towarzyszące, a w nich m.in. przedszkole, restauracja i apteka.

READ MORE

Renowacja Klatek Schodowych | Warszawa

Projekt renowacji klatek schodowych w kamienicy zlokalizowanej na warszawskim Mokotowie, zakładał m.in. poszanowanie dla historycznej architektury i rozwiązań pierwotnych, które utraciły swój dawny blask i elegancje.

READ MORE

Design na wynajem | Warszawa

Stworzyliśmy aranżację przestrzeni mieszkania na wynajem, zlokalizowanego na warszawskim artystycznym Żoliborzu.

READ MORE

Dom z basenem

Projekt wnętrz domu zlokalizowanego w jednej z najpiękniejszych części Sopotu. Utrzymany w poszanowaniu dla klasycznych i minimalistycznych stylu z wykorzystaniem nowoczesnych form.

READ MORE