THE SPACE
NEWSLETTER

Here we share our ideas

Vilea Property Boutique

ROK : 2022 LOKALIZACJA : Warszawa | Polska KATEGORIA : ARCHITEKT KREATYWNY : Dorota Maksymowicz WIZUALIZACJE : ZESPÓŁ PROJEKTOWY :

READ MORE

Szkoła Montessori

Projekt kompleksu edukacyjnego Montessori w Warszawie. Na ponad 8000 mkw, miejsce swojej edukacji znajdzie ok 400 uczniów.

READ MORE

VILEA Property Boutique

Projekt wnętrz głównego biura agencji rynku nieruchomości premium Vilea Property Boutique – lidera nieruchomoci premium, zlokalizowanego na warszawskim Wilanowie.

READ MORE

Wine Me Concept Store | Warszawa

Wine Me to coś więcej niż sklep z winami. Pod tą nazwą kryje się bardzo fajny pomysł dzięki, któremu każdy miłośnik win ma szansę bez większego wysiłku delektować się co miesiąc nowymi, jeszcze nie odkrytymi smakami. My zaś zadbaliśmy by ci co ich odwiedzą odczuwali przyjemność nie tylko dzięki przepysznym winom.

READ MORE

LODZIARNIA lody naturalne | Warszawa

ROK : 2019 LOKALIZACJA : Warszawa | Polska KATEGORIA : Gastronomia ARCHITEKT KREATYWNY : Dorota Maksymowicz WIZUALIZACJE : Łukasz Grzesiczak

READ MORE

Projekt modernizacji Ambasady | Warszawa

Projekt modernizacji Ambasady to zawsze ogromne wyzwanie techniczne ale i intelektualne. Budynek Ambasady choć zlokalizowany w danym kraju, podlega regulacjom Państwa, które reprezentują. W praktyce oznacza to tyle, że oprócz doskonałej znajomości budowlanego prawa Polskiego wymagało od nas poszerzenie wiedzy w zakresie przepisów i wytycznych zewnętrznych. Całość projektu zrealizowana w języku angielskim.

READ MORE

Renowacja Klatek Schodowych | Warszawa

Projekt renowacji klatek schodowych w kamienicy zlokalizowanej na warszawskim Mokotowie, zakładał m.in. poszanowanie dla historycznej architektury i rozwiązań pierwotnych, które utraciły swój dawny blask i elegancje.

READ MORE

Akademik LIV KRAKÓW

Opracowanie standaryzacji oraz kompleksowej aranżacji i identyfikacji wewnętrznej dla sieci prywatnych akademików LIV, na przykładzie domu studenckiego w Krakowie.

READ MORE

Mediq Beauty Clinic

Projekt wnętrza kliniki medycyny estetycznej Mediq Beauty Clinic w Legionowie, mieszczącej się w największym kompleksie medycznym w mieście.

READ MORE

Jadalnia Wołowiny | Steak House

Projekt steak house “Jadalnia Wołowiny” utrzymany w stylu industrialnym.

READ MORE