O nas

738

Projektów

17

Lat doświadczenia

489

Klientów

1

Cel

Połączenie pasji i doświadczenia

Każda praca ma sens, tylko i wyłącznie gdy stanowi prawdziwą pasję dla jej twórcy. Każdy twórca wie, że pasja to taki szczególny rodzaj emocji i zaangażowania, który bez względu na rodzaj wyzwań powoduje, że zawsze „Mi się chce”. My właśnie tacy jesteśmy, czujemy i myślimy tak samo. Kochamy życie i ludzi, bo to dla nich powstają te duże i te całkiem malutkie projekty. Fascynujemy się sztuką, która nadaje formę i walor realizowanym projektom i ciągle pragniemy wiedzy uznając, że stanowi ona podwalinę każdego dobrego projektu.

Projektujemy i myślimy wielowymiarowo – interdyscyplinarnie. Jesteśmy ludźmi i dla nich tworzymy, słuchamy czego potrzebują. Nie narzucamy, a raczej sugerujemy. Nie zabiegamy o poklask wszystkich, a tylko uśmiech tych konkretnych. Zaś tam, gdzie przesuwamy granicę, to zawsze tak, by można ich było sięgnąć.

Porozmawiajmy
o TWOIM projekcie

Interdyscyplinarne Biuro Projektowe powstało by wykraczać poza przyjęte schematy, łączyć piękno z funkcjonalnością, tworzyć wielopłaszczyznowe projekty, dzielić się wiedzą i entuzjazmem.

ZNAJDZIESZ NAS
ul. Elektronowa 2 (bud D, 4 piętro)
03-472 Warszawa