Osiedle Przedwiośnie Warszawa

Osiedle Przedwiośnie Warszawa

Architekt kreatywny

Ewa Nadzieja

Lokalizacja

Warszawa Polska

Rok

2019

Wizualizacje

Platforma Mieszkaniowa

Osiedle Przedwiośnie to na pewno jedno z ciekawszych wyzwań z jakimi przyszło nas się zmierzyć w ostatnich latach. Projekt wielopłaszczyznowy, wymagający od samego początku dużego zaangażowania, ze względu na trudne uwarunkowania planu miejscowego. Dodatkowo mocno sprecyzowane wymagania inwestora, kładącego silny nacisk na pozostawienie znacznej części działki pod teren zielony. Takie podejście nie należy dziś do popularnych i choć mogłoby się wydawać, że to tylko ułatwia projektowanie, w praktyce wymaga to od nas Architektów, wykonania co najmniej kilku koncepcyjnych projektów zagospodarowania terenu i nieustających analiz już w czasie realizacji projektu budowlanego.

Każdy projekt to synergia pomiędzy Architektem i Inwestorem a tak naprawdę również ostatecznymi odbiorcami projektu. Zbiór doświadczeń, oczekiwań i możliwości każdego z nich świadczy o każdym projekcie, bez względu na jego skalę i prestiż. Przy osiedlu mieliśmy możliwość współpracy z doświadczonym inwestorem, który nie tylko stawia jasne wymagania oraz dobrze orientuje się w prawie budowlanym, ale także potrafi słuchać zarówno Architekta jak i osoby działające na rzecz zrównoważonego rozwoju miasta.

PODSTAWOWE PARAMETRY PROJEKTU

180 mieszkań o powierzchni 30 – 70 m2
PU naziemna: 11304 m2
PU podziemna: 6800 m2
Tereny zielone: 8000 m2

Zobacz też

Architekt kreatywny

Łukasz Grzesiczak

Lokalizacja

Polska

Rok

2019

Wizualizacje

Łukasz Grzesiczak

Porozmawiajmy
o TWOIM projekcie

Interdyscyplinarne Biuro Projektowe powstało by wykraczać poza przyjęte schematy, łączyć piękno z funkcjonalnością, tworzyć wielopłaszczyznowe projekty, dzielić się wiedzą i entuzjazmem.

ZNAJDZIESZ NAS
ul. Elektronowa 2 (bud D, 4 piętro)
03-472 Warszawa