Restauracja Gruby Josek Warszawa

Restauracja Gruby Josek Warszawa

Architekt kreatywny

Dorota Maksymowicz

Lokalizacja

Warszawa Polska

Rok

2018

Wizualizacje

Łukasz Grzesiczak

Hołd fawnej Warszawie

Projekt restauracji Gruby Josek to niewątpliwie hołd składany dawnej wielokulturowej Warszawie i nawiązanie do tytułowego Grubego Joska, którego czas prosperity przypadał w międzywojennej Warszawie. Dziś jednym z niewielu śladów po tej barwnej postaci jest piosenka „Bal na Gnojnej” i legendy miejskie opisujące jego codzienne życie.

Nasza współpraca z inwestorami rozpoczęła się od pomocy w znalezieniu odpowiedniego miejsca, choć w czasie poszukiwań ani my ani inwestorzy nie zdawaliśmy sobie sprawy, że to początek realizacji jednego z najciekawszych miejsc na mapie gastronomicznej Warszawy.

Restauracja mieści się na ul. Elektoralnej 30, na terenie dawnego Getta. Do lokalu prowadzą masywne podwójne drzwi, przypominające dawne, ręcznie wykonywane wrota.

Również w tym przypadku odpowiadaliśmy za kompleksową realizację opracowują pełen projekt wnętrz, z doborem materiałów, wykonaliśmy projekty branżowe oraz technologię. Także nasze biuro odpowiada za identyfikacje wizualną Grubego Joska tj. logo, menu czy stronę www.

Dla inwestora przeprowadziliśmy również prace remontowe, wykończeniowe oraz monterskie, w tym wykonaliśmy adaptację lokalu pod względem wentylacyjnym i klimatyzacyjnym

GRUBY JOSEK o sobie samym | …. to miejsce stworzone z miłości do syreniego grodu i jego tradycji. Nasze dania i wnętrza, przepełniają wspomnienia i tęsknota, ale także wyjątkowy charakter i jakość, które cechują warszawę i warszawiaków od pokoleń, dlatego też są fundamentem naszych działań! Podczas wizyty u Joska, nasi goście mogą poczuć się jak na starej warsiaskiej ulycy, i skosztować wyjątkowego klymatu miasta!

Zobacz też

Architekt kreatywny

Dorota Maksymowicz

Lokalizacja

Warszawa Polska

Rok

2019

Wizualizacje

Łukasz Grzesiczak

Porozmawiajmy
o TWOIM projekcie

Interdyscyplinarne Biuro Projektowe powstało by wykraczać poza przyjęte schematy, łączyć piękno z funkcjonalnością, tworzyć wielopłaszczyznowe projekty, dzielić się wiedzą i entuzjazmem.

ZNAJDZIESZ NAS
ul. Elektronowa 2 (bud D, 4 piętro)
03-472 Warszawa