Restauracja Wok&Talk Warszawa

Restauracja Wok&Talk Warszawa

Architekt kreatywny

Dorota Maksymowicz

Lokalizacja

Warszawa Polska

Rok

2019

Wizualizacje

Łukasz Grzesiczak

Wok&Talk Asian Cuisine

„Koncept tradycyjnej Azjatyckiej kuchni zaprojektowanej w nowoczesnym stylu” – tak nasz projekt określili właściciele Wok&Talk.

Wok&Talk to nasze kolejne spotkania z Azją i kolejny rozwojowy projekt oraz podróż przez kulturę i kuchnię Azji. Choć w Polsce ten rodzaj kuchni cieszy się już od dawna dużą popularnością, to wciąż nie wiele jest miejsc, które mogą się pochwalić stylem, który nie stanowi taniej imitacją Azji.

Inwestorzy pragnęli, by zaprojektowane dla nich miejsce było Azjatyckie i Europejskie zarazem, nowoczesność i klasyka miały ze sobą współgrać, w jednoznaczny jednak sposób mówiąc z jaką kuchnią mamy do czynienia.

Lampy, bambusy i fototapeta to proste, sugestywne a zarazem wystarczające nawiązanie do tego rejonu świata. Wykorzystane w sposób stonowany definiują przestrzeń lecz jej nie dominują, zaś uzupełnione o nowoczesne materiały sprawiają, że restauracja Wok&Talk jest przyjemnym miejscem zarówno na biznesowy lunch jak i wieczorną kolacje we dwoje.

W ramach projektu odpowiadaliśmy za kompleksowe opracowanie dokumentacji projektowej, w skład której wchodziły:

  • projekt koncepcyjny,
  • finalny projekt architektoniczny,
  • projekty branżowe: sanitarny, elektryczny
  • projekt technologiczny,
  • nadzór autorski i wykonawczy,
  • projekt identyfikacji graficznej.
  • oraz za obsługę procedur urzędowych w zakresie niezbędnym do uzyskania pozwoleń na realizację konceptu gastronomicznego w danej lokalizacji.

Zobacz też

Architekt kreatywny

Dorota Maksymowicz

Lokalizacja

Warszawa Polska

Rok

2019

Wizualizacje

Łukasz Grzesiczak

Porozmawiajmy
o TWOIM projekcie

Interdyscyplinarne Biuro Projektowe powstało by wykraczać poza przyjęte schematy, łączyć piękno z funkcjonalnością, tworzyć wielopłaszczyznowe projekty, dzielić się wiedzą i entuzjazmem.

ZNAJDZIESZ NAS
ul. Elektronowa 2 (bud D, 4 piętro)
03-472 Warszawa